Magazynier meblowy
Merkury Market
Skrzyszów, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowane na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do Merkury Market w Ładnej koło Tarnowa poszukujemy osób na stanowisko : Magazynier meblowy Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie : przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu.

Oczekiwania : Wykształcenie zawodowe / średnie, sumienność, dokładność, gotowość do podjęcia stałej pracy w Ładnej koło Tarnowa.

Oferujemy : Szkolenie wdrożeniowe Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + premii Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres : Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji -

na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w / w Rozporządzenia, 3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj.

nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani / Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-

mail. 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku