operator maszyn, praca w Radomiu od zaraz
Randstad Polska
Radom, Polska
6 d. temu

Posiadasz wiedzę lub doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych - aplikuj - mamy pracę na dziale produkcji i pakowania w firmie Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. w Radomiu.

oferujemy

  • pracę w Radomiu z możliwością przyuczenia
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie od 4000 do 5000 zł brutto
  • możliwość dłuższej współpracę
  • dodatkowe benefity : dopłata do obiadów ( zestaw dnia za 6 zł ), dodatek 4-brygadowy do 600 zł , dodatkowa opieka medyczna Medicover , karta sportowa OK system
  • zadania

  • obsługa maszyn do produkcji i pakowania wyrobów tytoniowych
  • obsługa wózków widłowych nisko-unoszących
  • dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  • oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B lub ukończony kurs na wózek widłowy
  • mile widziane wykształcenia w zakresie : mechanika, mechatronika, automatyka
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwości pracy w systemie 3 zmianowym i 4- brygadowym po 8h (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolne)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47