Zatrudnię pokojowych
Centrum Konferencyjno-Bankietowe
Łódź, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Stanowisko : Pokojowa / y Miejsce pracy : Łódź Poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowej / go do pracy w nowoczesnym Centrum Konferencyjno Bankietowym z hotelem .

Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na stanowisku Pokojowa / y będzie odpowiedzialna za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych, w salach konferencyjnych oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych na terenie obiektu, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

Wymagania wobec kandydatów :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • uczciwość
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna Oferujemy :
  • Pracę w renomowanym, nowoczesnym obiekcie
  • Dobre warunki płacy i pracy
  • Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów w działanie organizacji
  • Pracę w gronie profesjonalistów Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych