specjalista ds. kontroli jakości (branża spożywcza)
Randstad Polska
Tychy, Polska
6 d. temu

Dla naszego Klienta z branży spożywczej, który prężnie rozwija się na polskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds.

jakości w dziale owoców i warzyw.

Zapraszamy po więcej informacji!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, bony okolicznościowe)
  • zadania

  • kontrola jakości warzyw i owoców podczas przyjęcia dostaw oraz w trakcie magazynowania
  • tworzenie specyfikacji jakościowych warzyw i owoców
  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
  • kontrola jakości produktów zapakowanych podczas przyjęcia oraz w trakcie magazynowania
  • ocena sensoryczna produktów Marek Własnych
  • kontrola warunków magazynowania
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymagań systemu zarządzania jakością
  • nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu HACCP i wymagań wewnętrznych
  • oczekujemy

  • 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości zagadnień związanych z kontrolą jakości warzyw i owoców, mile widziane uprawnienia rzeczoznawcy
  • znajomości wymagań prawnych dot. jakości warzyw i owoców
  • wykształcenia wyższego (mile widziane z zakresu technologii żywności, towaroznawstwa)
  • znajomości systemów : HACCP i ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 (mile widziana)
  • znajomości zagadnień zw. z oceną sensoryczną, a także jakością i bezpieczeństwem żywności
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej
  • zaangażowania i samodzielności
  • aktualnego prawo jazdy kat. B
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47