Pracownik produkcji
Eurojob Top Teams for Top Jobs
Holandia
2 d. temu
source : infoPraca

Szukasz pracy bez znajomości angielskiego? Posiadasz prawo jazdy? Zgłoś się do nas!

Oferta NIE wymaga znajomości języka angielskiego!

O firmie :

Prężnie działające przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją warzyw i owoców.

Obowiązki :

  • wykładanie skrzynek na taśme
  • segregacja skrzynek
  • układanie skrzynek na palecie
  • przygotowanie pełnej palety do transportu
  • Co oferujemy :

  • Umowa zawarta na holenderskich warunkach
  • Wypłata tygodniowa wypłacana na Twoje konto
  • Stawka brutto 10,55€ / h
  • Dodatki zgodnie z CAO
  • Dodatek wakacyjny 8,33% do każdej wypłaty
  • Praca od pon-sob
  • Praca na 2 zmianowy
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Kilometrówka za dojazd do pracy (w przypadku podróży własnym samochodem z prywatnego zakwaterowania)
  • Służbowy samochód
  • Wymagania :
  • Prawo jazdy
  • Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie podstawowym
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej
  • Zgłoś tę pracę