Merchandiser- wykładanie towaru
Adecco Poland Sp. z o.o.
Katowice, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 52000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży FMCG- poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Zadania :

  • praca fizyczna przy wykładaniu towaru
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów
  • praca na wgranej aplikacji na telefonie
  • Praca na terenie 3 marketów w Katowicach :

    Katowice Selgros- Lwowska 32

    Katowice Superpharm- 3 Maja 30 (Galeria Katowicka)

    Katowice Superpharm- Chorzowska 107 (SCC)

    Wymagania :

  • wykształcenie : minimum średnie
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, 8 h dziennie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • duża samodzielność i motywacja do działania
  • kreatywność i umiejętność myślenia przestrzennego
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B- warunek konieczny
  • książeczka sanepidu- warunek konieczny
  • Oferujemy :

  • umowę zlecenie za pośrednictwem Adecco z możliwością nawiązania długofalowej współpracy
  • wynagrodzenie 2700 zł brutto plus premie
  • współpracę z firmą o światowym zasięgu
  • samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy : telefon, samochód służbowy
  • elastyczne godziny pracy : możliwość ustalenia godzin wspólnie z przełożonym
  • narzędzia trade marketingowe
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB : program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Oferta pracy tymczasowej

    Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ofert pracy.

    Zadzwoń lub wyślij sms o treści : ’ PRACA MERCH ’ pod nr tel : 723 193 114 - oddzwonimy!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych