Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu
Moltton
Choszczno
6 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • prace naprawcze, serwisowe, remontowe i prewencyjne w obszarach utrzymania ruchu,
  • naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych oraz aparatów elektrycznych na podległym obszarze,
  • realizuje zlecenia wydane przez bezpośredniego przełożonego,
  • współpraca z technikami DUR i pracownikami produkcji.
  • Wymagania :

  • wymagane doświadczenie w pracy z maszynami, mile widziane w dziale Utrzymania Ruchu,
  • uprawnienia E1 E2,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość napędów i serwonapędów, pneumatycznych i hydraulicznych układów automatyki,
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,
  • świadczenia dla pracowników - m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia.
  • Zgłoś tę pracę