Manager ds. zakupu i sprzedaży
EVERUPTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grójec, Polska
‎9 godz. temu

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru zaopatrzenia rolnictwa, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Menedżer ds. zakupów i sprzedaży.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Praca w renomowanej firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Udział w programie szkoleń menedżerskich
  • Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną.

    Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

    Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system.

    Masz dodatkowe pytania? Nasz rekruter Olga Papiewska - olga.papiewska talentplace.pl, który odpowiadają za ten projekt, z pewnością odpowie na wszystkie wątpliwości.

    Więcej informacji o procesie rekrutacyjnym w Talent Place znajdziesz na stronie : https : / / talentplace.pl / kandydaci

    Wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, wspólpraca z Klientami zagrniacznymi,
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • Zdolności kierowania zespołem ,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Zaangażowaniem w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów dla rolnictwa lub ogrodnictwa
  • Opis stanowiska

  • Planowanie zakupów i dostaw, opracowywanie ofert, negocjacje z dostawcami
  • Analizowanie stanów magazynowych
  • Zarządzanie budżetem działu sprzedaży, wyznaczanie oraz realizacja planów i celów sprzedażowych
  • Obsługa strategicznych klientów
  • Analiza rynku i działań konkurencji;
  • Dbałość o dystrybucję produktów w punktach sprzedaży i ich odsprzedaż
  • Wyznaczanie celów dla zespołu i kontrola ich realizacji
  • Zgłoś tę pracę