młodszy serwisant wrocław
Randstad
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu

job description

Naprawiałeś / aś sprzęty elektroniczne w zaciszu domowym?

Zostań serwisantem i zdobywaj doświadczenie !

Poszukujemy 50 osób do naprawy sprzętów elektronicznych.

oferujemy

  • oferta pracy tymczasowej;
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6 : 00 - 14 : 00 ; 14 : 00 - 22 : 00);
  • wolne weekendy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia do 1200 zł brutto;
  • długofalowa współpraca;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • pakiet benefitów (OKsystem, prywatna opieka medyczna).
  • zadania

  • naprawa i serwisowanie sprzętów elektronicznych.
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności;
  • zaangażowania do pracy;
  • umiejętności w zakresie prostych napraw sprzętów elektronicznych.
  • Wyślij SMS o treści "SERWIS" a my oddzwonimy do Ciebie w celu 697 240 229!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych