Pracownika ochrony - Praca w Hotelu
Hotel Warszawianka, Centrum Kongresowe Sp.z o.o.
Serock, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Hotel Warszawianka, Centrum Kongresowe w Jachrance koło Warszawy poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik Ochrony Opis stanowiska : -

Ochrona obiektu stacjonarnego w formie bezpośredniej ochrony fizycznej Wymagania : - Niekaralności - Sumienności i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, -

Wysoki poziomu kultury osobistej, - Dyspozycyjność, - Dobra organizacja pracy własnej, Oferujemy : - Pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku, -

Stabilność zatrudnienia, - posiłek regeneracyjny, - Strój służbowy, - Zmianowy system pracy Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie cv wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn.

29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002r. nr 101poz. 926 z póź zm.)" klauzula do przyszłych procesów : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych ( zgodnie z Ustawą z dn.

29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002r. nr 101poz. 926 z póź zm.)" Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp.

z o.o. Jachranka 77, 05-140 Serock. W rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29.08.1997r. Ochronie Danych Osobowych (tj Dz.U.

z 2002r. nr 101poz. 926 z póź zm.) oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016 / 679. Uprzejmie informujemy, że Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane w zbiorze danych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, których jest Pan / Pani stroną.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku