praktykant/ka w dziale rekrutacji
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
‎12 godz. temu

job description

Interesuje Cię branża HR? Szukasz ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych?

W Randstad czekamy na osoby energiczne i zaangażowane, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia w branży rekrutacyjnej!

oferujemy

  • pomoc w zdobyciu pierwszych doświadczeń w rekrutacji - podzielimy się naszymi dobrymi praktykami
  • nasi praktykanci robią kawę tylko dla siebie ;) - u nas będziesz aktywnie brał / a udział w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych od początku do końca
  • godziny pracy, które bez problemu dopasujesz do swojego grafiku
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze w zgranym zespole
  • referencje po odbyciu praktyk
  • zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym : pomoc w tworzeniu ogłoszeń, przeszukiwanie bazy i selekcja kandydatów, rozmowy telefoniczne i kwalifikacyjne
  • dbanie o poprawny obieg dokumentów, akt osobowych
  • udzielanie informacji kandydatom nt. bieżących ofert pracy
  • oczekujemy

  • zainteresowania branżą HR i chęci rozwoju w tym kierunku
  • zaangażowania i energii do działania ;)
  • otwartości, dokładności i sumienności
  • dyspozycyjności minimum 30 godzin tygodniowo
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych