Doradca techniczno-handlowy HVAC
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Poznań
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Doradca techniczno-handlowy HVAC Poznań

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku :

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych,
  • aktywne śledzenie rynku,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • koordynowanie powierzonych projektów.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w branży HVAC, mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych bądź z zakresu chłodnictwa i ogrzewnictwa,
  • masz wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane specjalizacje pokrewne HVAC,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie podstawowym,
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy, wytrwałość, samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole,
  • jesteś dyspozycyjny,
  • znasz program AutoCAD,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane / projektowe w zakresie HVACR.
  • Pracodawca oferuje :

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • niezbędne narzędzia pracy : służbowy telefon, laptop oraz samochód, również do celów prywatnych.
  • Zgłoś tę pracę