GRAFIK KREATYWNY
DESIGN PARTNERS
Warszawa
4 d. temu
source : STGU

Dodano : 2019-03-06 Warszawa DESIGN PARTNERS

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, dla których praca to pasja i rzemiosło w jednym. Pracujemy w małym, zgranym zespole łącząc indywidualne kompetencje poszczególnych osób.

Cenimy sobie nieszablonowe rozwiązania i swobodne podejście do projektów podparte zdrowym profesjonalizmem.

Do naszego studio szukamy obecnie samodzielnego grafika / graficzki z doświadczeniem (w pracy stacjonarnej), ale i ze znajomością nowych trendów i narzędzi.

Kogoś kto będzie wszechstronny w projektowaniu oraz pełen optymizmu i zapału do działania. Docenimy też zmysł fotograficzny.

Twoje zadania :

projektowanie materiałów wizerunkowych. Zarówno do druku jak i do sieci

tworzenie Key Visuali i brand booków

tworzenie layoutów stron internetowych (wiedza UX / UI mile widziana)

przygotowywanie materiałów do druku z dbałością o ich jakość i zgodność ze specyfikacją

projekty z obszaru wydawnictw wraz ze składem (okładki, kreatywny skład)

Poszukiwane kompetencje :

znajomość pakietu Adobe CC (w szczególności InDesign, Photoshop, Illustrator)

otwartość i pozytywne nastawienie do świata

samodzielność, szybkość pracy, dbałość o szczegóły - nie jesteśmy zasadniczy. Po prostu lubimy jak projekty idą sprawnie

przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy stacjonarnej w podobnej branży (agencje reklamowe, studia kreatywne)

własna inicjatywa na kierunek rozwoju studio każdy może mieć wpływ, więc nowe pomysły mile widziane

znajomość zasad typografii

znajomość technik uszlachetnień druku

umiejętność tworzenia atrakcyjnych grafik na potrzeby social media

umiejętność i wyczucie w robieniu zdjęć będzie plusem

Co oferujemy :

pracę w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku, 9-17 (nie pracujemy po godzinach, oraz nie przewidujemy pracy zdalnej)

zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło lub B2B

szkolenia i warsztaty

to tyle jeśli chodzi o twarde fakty. Dodatkowe plusy to :

swoboda realizacji własnych pomysłów

dobra lokalizacja biura w centrum miasta z łatwym dojazdem (pl. Politechniki)

przyjemne wnętrze w odrestaurowanej kamienicy

fajny zespół, dobra kawa i luźna atmosfera

Jesteś zainteresowany / a ofertą?

Prześlij nam swoje CV i portfolio (PDF) na adres mailowy w temacie wpisując : Grafik / projektant

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Design Partners z siedzibą w Warszawie, ul.

Noakowskiego 12 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) .

Informujemy, że Administratorem danych jest Design Partners z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Sprawdź co robimy oraz jak pracujemy na

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych