Obsługa stanowiska kasjerskiego
FallWork
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Obsługa stanowiska kasjerskiego Skrócony opis stanowiska : Stanowisko : Kasjer na Winogradach PRACA NA WEEKENDY lokalizacja : WINOGRADY Poznań Zakres obowiązków : -

realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy - obsługa terminala kart płatniczych Wymagania : -

dyspozycyjności, chęci do pracy! - ks. sanepid Oferujemy : - cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek (TYLKO U NAS) - atrakcyjną stawkę godzinową -

płatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej, - miłą atmosferę - zatrudnienie online bez wyjścia z domu - zatrudnienie w ciągu 10 minut bez wyjścia z domu! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Proszę o dołącznie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231) Miasto : Poznań

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku