Oferta dla PANÓW lub Pań/ praca od zaraz - Pommelsbrunn, Niemcy
Planeta Pracy s.c.
Wroclaw, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Miejsce : Pommelsbrunn (40 km od Norymbergii) Długość zlecenia : 2 miesiące Wynagrodzenie : 1400 € netto / miesiąc + 200 € za święta Znajomość języka : komunikatywny Podopieczny : Podopiecznym jest 78-letni mężczyzna (176 cm, 75 kg).

Senior kilkakrotnie przebył wylewy. Obecnie porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Opis oferty : W domu dostępny jest lift oraz lift na schody.

Należy mu pomóc głównie przy transferze, w higienie, przebieraniu się, toalecie (nosi pampersy). Mężczyzna ze względu na wylewy ma problemy z mówieniem- mówi wolno, mylą mu się niektóre słowa.

Senior mieszka z żoną (53 lata, czynna zawodowa, wraca do domu ok godz. 18 : 00). W domu znajdują się również 3 koty. Do dyspozycji opiekuna jest osobny pokój, dostęp do internetu.

Poszukujemy osoby z komunikatywną bądź dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych (praca z liftem, transfer).

Wynagrodzenie : 1400 € netto / miesiąc

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku