Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem Operacyjnym
Bank Pekao
Warszawa
1 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Kontrolę jakości i kompletności wprowadzonych danych do bazy zdarzeń operacyjnych.

Przygotowywanie okresowych raportów dot. ryzyka operacyjnego. Przygotowywanie wyliczeń na potrzeby raportu COREP. Udział w procesie wyliczania wymogu kapitałowego z tyt.

ryzyka operacyjnego Współpracę z klientem zewnętrznym (np. KNF) i wewnętrznym (np. audyt wewnętrzny) Banku. Udział w projektach realizowanych w jednostce.

Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami. Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Masz wykształcenie wyższe. Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.

Lubisz dzielić się swoimi pomysłami. Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu. Swobodnie posługujesz się aplikacjami pakietu MS Office.

Jesteś osobą kreatywną i poszukujesz nowych rozwiązań. Posiadasz umiejętność pracy w grupie. Lubisz pracować w dynamicznym środowisku pracy oraz optymalizować procesy.

Znajomość języków programowania będzie dodatkowym atutem. Oferujemy Ci : Wsparcie merytoryczne. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku