React.js/React Native Developer (100% zdalnie)
Cyclad Sp. z o.o.
Łódź
‎20 godz. temu
source : infoPraca

Informacje o projekcie :

  • Lokalizacja : praca w 100% zdalna, także po COVID
  • Szczegóły projektu : rozwój aplikacji webowych i mobile dla urządzeń typu Smart Home (IoT)
  • Technologie : ReactJS, React Native, Redux, Redux Saga, Lerna, JavaScript, HTML5, CSS3, Webpack, Babel, Material-UI, Jenkins, Jest, Git
  • Budżet : 90-120 PLN netto +VAT / h (B2B) , do lekkich negocjacji, nie wykluczamy UoP
  • Obowiązki :

  • Rozwój oprogramowania poprzez tworzenie nowych funkcjonalności
  • Bug fixing (w ramach potrzeb)
  • Zespołowe opracowywanie architektury i implementacja rozwiązań
  • Nasze wymagania :

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z ReactJS i React Native
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji
  • Znajomość wzorców projektowych (SOLID, DRY, inne)
  • Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach IoT
  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikroservices
  • Doświadczenie z Jenkins
  • Doświadczenie z TDD
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zgłoś tę pracę