Pracownik pomocniczy-nawet do 20 zł brutto/wolne weekendy - Gądki
FACHPRACA
Gądki, Poland
2 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Pracownik pomocniczy.

Może to właśnie Ty?

  • energiczny, zmotywowany, gotowy na pracę zmianową
  • mile widziany z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • chętny podjąć współpracę długofalową
  • Twoje przyszłe zadania :

  • kompletacja drewnianych elementów przed montażem,
  • pakowanie mebli oraz proste prace pomocnicze
  • Co chcemy Ci zaoferować :

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę
  • atrakcyjną stawkę godzinową 16 zł brutto / h+ premie regulaminową
  • wolne weekendy -praca od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • codziennie darmowy posiłek
  • szkolenie wstępne stanowiskowe
  • po okresie próbnym dofinansowanie do dojazdów do pracy, darmowe obiady, napoje, opieka medyczna
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych