Trener zajęć grupowych / trener personalny
Centrum Sportowe
Andrychów, Małopolskie
‎1 godz. temu
source : Lento.pl

Do nowoczesnego Centrum Sportowego poszukujemy energicznej i uśmiechniętej osoby na stanowisko : Trener zajęć grupowych / trener personalny WYMAGANIA : - kursy i szkolenia : instruktorskie lub trenerskie, zagadnienia fitness, dietetyka, rehabilitacja itp.

łatwość nawiązywania kontaktów, - komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość, - chęć do pracy w zespole, - doświadczenie w prowadzeniu zajęć fitness oraz indywidualnych treningów personalnych mile widziane, - doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta mile widziane, - dyspozycyjność, pozytywne nastawienie.

OFERUJEMY : - możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole, - liczne szkolenia, możliwość wykazania się, - atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do wyników, - pracę na stałe, - darmową kartę członkowską do klubu.

Szukamy ludzi otwartych, uśmiechniętych, odpowiedzialnych, aktywnych, którzy nie boją się nowych wyzwań oraz chętnych do zdobywania doświadczeń i rozwijania swojej kariery.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku