Web Developer-Wordpress Developer-Webmaster
Balticon SA
Gdynia, pomorskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gdynia

Technologie, których używamy

  • JavaScript
  • Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, aktualizacja i rozwijanie stron internetowych
  • projektowanie makiet interfejsów serwisów WWW
  • współpraca z agencjami projektowymi, firmami zewnętrznymi tworzącymi strony internetowe
  • współpraca z specjalistą seo, specjalistami IT oraz innymi działami firmy w celu wdrażania modyfikacji stron
  • udział w tworzeniu kampanii internetowych
  • Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość wordpressa dobra znajomość HTML, CSS, javascript i / lub jQuery
  • umiejętność tworzenie makiet w aplikacji np. Figma
  • Mile widziane

  • znajomość podstaw seo, content marketingu
  • doświadczenie w zakresie kampanii facebook, youtube i / lub w innych mediach społecznościowych
  • znajomość programów graficznych
  • obsługa sklepów internetowych / doświadczenie w pracy ze sklepami internetowymi opartymi o presta, shoper lub inne CMSy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z dogodną lokalizacją biura w centrum Gdyni
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (m. in. dofinansowanie do karty Multisport,ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny)
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • Balticon SA

    Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

    Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

    Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

    Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.