Kelner / Kelnerka
PIMEKO sp.j.
Sopot, pomorskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Kelner / Kelnerka

Miejsce pracy : Sopot

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska

Praca stacjonarna w restauracji. Przyjmowanie zamówień, bonowanie, podawanie zamówionych napojów i dań dla Gości do stołów.

Obsługa kasy fiskalnej. Znajomość programu gastro. Sprzątanie i nakrywanie stołów. Dbanie o estetykę miejsca pracy, sprzątanie miejsca pracy, polerowanie zastawy stołowej, podlewanie kwiatów, Kasowanie należności.

Wymagania

Profesjonalizm, dobra znajomość języka polskiego i dobra znajomość angielskiego, znajomość obsługi kelnerskiej, dyspozycyjność, punktualność, wysoka higiena osobista, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole.

Pozytywna osobowość. Komunikatywność.Znajomość serwisu win mile widziana.

To oferujemy

Gwarantujemy pracę, z adekwatnym do umiejętności wynagrodzeniem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Restauracja U Kucharzy Gessler mieści się w samym sercu Sopotu. Lokal o znakomitej renomie i co ważne od 2 lat w nowej odsłonie z powodzeniem zaspokaja gusty kulinarne odwiedzających nas Gości.

Nasza kuchnia jest autorską kuchnią Pana Adama Gesslera. Dania są wiernie odtwarzane ze starych często przedwojennych przepisów znanych osób, autoryzowanych przez Pana Adama.

Potrawy, które serwujemy w Sopocie były również w menu znanych restauracji ze znakiem Michelin Pana Adama Gesslera w Warszawie tj.

w hotelu europejskim i później w Arsenale.

Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PIMEKO sp.j. z siedzibą w : Władysława Jagiełły 62, 81-586 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : mario.catering gmail.com.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : mario.catering gmail.com.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku