Monter kadłubów 2400 euro netto! /MS - Cherbourg, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Jelenia Gora
‎20 godz. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy Tymczasowej IPF 2 (certyfikat 5450 w KRAZ) dla naszego francuskiego klienta poszukuje osób na stanowisko : Monter stoczniowy! Nie wymagamy języka obcego! Zarobki : 2300euro netto w zależności od poziomu doświadczenia! Obowiązki : -montaż kadłubów statków okrętowych zgodnie z rysunkiem technicznym Wymagania : -doświadczenie na stoczni (warunek konieczny) -znajomość rysunku technicznego -gotowość do wyjazdu na 3 miesiące z możliwością dalszego zatrudnieniaOferujemy : Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami

 • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia dzienna!
 • Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
 • Wsparcie polskiego koordynatora
 • 100 € premii za polecenie pracownika Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia .
 • W przypadku chęci znalezienia się w naszej bazie kandydatów, proszę także o dopisanie : Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku