MANAGER strip clubu
pro explor
Toruń, Kujawsko-pomorskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Firma Pro Explor zatrudni menedżerkę do klubu ze striptizem. Kogo szukamy? Osoby kreatywnej, pewnej siebie, potrafiącej walczyć o swoje racje, przyciągającej do siebie ludzi, charyzmatycznej, konsekwentnej.

Opis stanowiska : Menedżerka, to osoba dbająca o swój zespół, o dobre przeszkolenie pracowników i o wyniki ich pracy, osoba zarządzająca grupą młodych ludzi, delegująca do zadań, weryfikująca z jakości pracy.

Co proponujemy? Szkolenie wdrażające do pracy, pracę w oparciu o umowę w wymiarze pełnego etatu, niebanalne zarobki 5 / 8 tyś zł miesięcznie, wypłaty tygodniowe.

Praca u nas jest niestandardowa, dzięki czemu jest wyjątkowa! Jeśli chcesz nauczyć się nowej jakości pracy na dużo wyższym niż dotychczas poziomie, czuć że pracujesz po to żeby dobrze zarabiać to idealna oferta pracy dla Ciebie! Aplikuj!

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku