Elektryk przemysłowy z niemieckim - praca na stałe
PHH Personaldienstleistung GmbH
Krakow, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem na współpracowników na terenie Niemiec obecnie poszukujemy elektryków k / m z znajomością języka niemieckiego do stałyej pracy w zakładach naszego klienta w TorgauObowiązki : Do obowiązków będzie praca na utrzymaniu ruch, naprawa maszyn , serwis ich usuwanie usterek.

Głównie chodzi o podnośniki, taśmociągi, piły do cięcia drewna, do obróbki, jak również urządzenia do zbijania palet itp.

Prace instalatorskie, łączeniowe od oświetlenia do podłączenia silników na terenie hali i obiektuPrzygotowywanie pod prace (przygotowanie okablowania, tras, korytek etc.

Rozwiązywanie problemów (np. przy podłączeniu, poprowadzeniu trasy)Montaż i uruchamianie nowego sprzętuKontrola poprawności działania linii i urządzeńWymagania : Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuUkończone wykształcenie techniczne (Elektryk, Elektronik, Mechatronik)Mile widziana znajomość języka niemieckiegoGotowość do pracy za granicąWłasny samochód ze względu na pracę 4 zmianowąOferujemy : Umowę o pracę na niemieckim warunkachPełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne)Atrakcyjne wynagrodzenie 15 Euro / BruttoDodatek do kwatery 15 Euro / dzieńWsparcie na miejscuProsimy o zaznaczanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku