Magazynier
IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

IDES od 23 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł elektroniczny i elektrotechniczny poszukuje kandydatów na stanowiskoMagazynierMiejsce pracy : ŁódźZadania / obowiązki : - Prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie, - Kontrola otrzymywanych dokumentów, - Tworzenie dokumentów magazynowych, - Wystawianie w systemie komputerowym magazynowych dokumentów obrotowych, - Dbanie o prawidłowe składowanie towaru, - Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, - Współpraca z Działem Sprzedaży.

Oczekiwania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata, - Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych min. II WJO (wydane przez UDT), - Doświadczenie w obsłudze wózków czołowych, - Stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości pow.

3m, - Uczciwość, skrupulatność i sumienność, - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, - Znajomość podstaw obsługi komputera, - Dyspozycyjność, - Mile widziana znajomość aplikacji SAPFirma oferuje : - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy, - Prywatna opieka medyczna, - Ubezpieczenie grupowe, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Szkolenia, kursy językowe, - Pakiet benefitów, - Świetna atmosfera i pyszna kawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku