P Księgowy RtR (SSC/BPO) - wymagany j. niemiecki (możliwość pracy zdalnej)
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Poznań, wielkopolskie, Polska
2 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

P Księgowy RtR (SSC / BPO) - wymagany j. niemiecki (możliwość pracy zdalnej)

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie oraz księgowanie faktur sprzedaży, not odsetkowych
  • weryfikowanie oraz księgowanie faktur zakupu oraz wyciągów bankowych
  • realizacja bieżących płatności
  • księgowanie kompensat i list płac
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami oraz stanu ich obrotów i sald
  • Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym (GL)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP - dodatkowy atut
  • Wiedza z obszaru środków trwałych - dodatkowy atut
  • Komunikatywność, motywacja, zaangażowanie
  • Benefity

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych : prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • możliwości rozwoju i szybkiego awansu
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • Aplikuj