Serwisant maszyn i urządzeń
Grafton Recruitment
śląskie, PL
3 d. temu

Job Description

Dla naszego Klienta, lidera w branży motoryzacyjnej, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • odpowiedzialność za działania serwisowe bezpośrednio u Klientów firmy
  • instalacja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń warsztatowych (m.in. wyważarki, montażownice do kół, sprężarki, podnośniki),
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników urządzeń
  • współpraca z centralą firmy oraz raportowanie wyników do przełożonego
  • Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane o profilu technicznym)
  • znajomość mechaniki, elektryki oraz automatyki
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do podróży służbowych (warunek konieczny)
  • mile widziane : doświadczenie zawodowe w podobnej branży, uprawnienia SEP, uprawnienia UDT konserwatora dźwigników oraz znajomość języka angielskiego (umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej)
  • Korzyści

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wprowadzające
  • atrakcyjny system wynagrodzenie (podstawa oraz premia)
  • narzędzia pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych