Szczecin! Audytor
DIVE POLSKA
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy : możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych, możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków : - przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety, - dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania : - stały dostęp do Internetu, - wysoka kulturą osobista, - komunikatywność, - uczciwość. - możliwość nagrywania Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni. Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska! Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów ! ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE DIVE POLSKA