pracownik produkcji
Randstad
Toruń, Kujawsko-Pomorskie
4 d. temu

opis stanowiska

Szukasz pracy z docelowym zatrudnieniem do firmy? Dobrze się składa, skontaktuj się z nami!

Wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer tel. 607 308 901 - oddzwonimy do Ciebie!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 2900 brutto - zawsze wypłacane w terminie,
  • pracę w znanej toruńskiej firmie zajmującej się produkcją artykułów higienicznych.
  • zadania

  • paletowanie, streechowanie,
  • pomoc w przygotowaniu produktów do załadunku i zamagazynowania,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 - zmianowym.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych