Automatyk Utrzymania Ruchu
Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
Gliwice, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Współpracujemy z firmą, która jest częścią międzynarodowej struktury o prawie 100-letniej historii. Gliwicki zakład należy do najnowocześniejszych tego typu fabryk w Polsce i na świecie.

W ciągu ostatnich lat dzięki produkcji pożądanych na rynku komponentów motoryzacyjnych, zastosowanym technologiom i dynamicznej ekspansji, stał się ekspertem i liderem w swojej dziedzinie.

Poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu.

Główne zadania :

  • utrzymanie ruchu linii w zakresie automatyki,
  • realizacja działań prewencyjnych i remontowych,
  • uruchamianie nowych i optymalizowanie istniejących układów automatyki,
  • dokonywanie modyfikacji w oprogramowaniu PLC,
  • kontrola elementów bezpieczeństwa,

  • udział w projektach TPM, KAIZEN, 5S.
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne (automatyka, mechatronika, mechanika, elektryka, elektronika itp.),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie automatyki,
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • podstawowa wiedza z zakresu programowania i diagnozowania sterowników PLC ,
  • umiejętnością czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ,
  • mile widziana znajomość Visual Studio C#, systemów wizyjnych lub robotów przemysłowych.
  • Firma oferuje :

  • pracę w dużej, stabilnej i renomowanej firmie,
  • pracę w stale rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne i dynamiczne środowisko pracy,
  • zróżnicowane możliwości rozwoju,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • stałe godziny pracy,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pakiet benefitów (regularne premie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, dofinansowanie do stołówki i inne).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.