Ekspert ds. Digitalizacji Procesów Ryzyka
Bank Pekao
Warszawa
‎22 godz. temu

W naszym zespole zajmujemy się budową algorytmów i procesów odpowiadających za ocenę ryzyka kredytowego klientów. Nasza praca odpowiada na potrzeby biznesu i ma na celu wprowadzanie nowych usprawnień systemowych dla klientów i pracowników wewnętrznych.

Współpraca z innymi jednostkami w Banku to dla nas codzienność. W zespole wspieramy i motywujemy się nawzajem. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Z nami nie będziesz się nudził : )Będziesz odpowiedzialny za : Wsparcie przy optymalizowaniu oraz wdrażaniu procesów w systemach Banku, w szczególności dotyczących ryzyka kredytowego dla klientów detalicznych oraz klientów firmowych.

Udziale w przygotowaniu narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie ryzykiem narzędzia decyzyjne, w szczególności implementację i testowanie wprowadzanych zmian oraz analizę przypadków.

Współpracę z innymi departamentami Banku w zakresie prowadzonych zadań. Udziale w lokalnych oraz globalnych projektach z zakresu ryzyka kredytowego.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Jesteś absolwentem matematyki, fizyki, informatyki lub pokrewnych. Potrafisz logicznie myśleć i rozwiązywać napotykane problemy.

Masz praktykę w budowaniu lub programowaniu procesów znajomość platformy Ferryt lub systemów podobnej klasy będzie dodatkowym atutem.

Nieobce jest Ci programowanie obiektowe JAVA lub C#. Masz praktykę z relacyjnymi bazami danych. Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

Swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem i optymizmem. Lubisz pracę w metodyce agile. Oferujemy Ci : Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce.

Uczestnictwo w ciekawych projektach. Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy. Praca z ekspertami pasjonatami w swojej dziedzinie.

System szkoleń i programów rozwojowych. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku