Monter Zraszaczy Przeciwpożarowych - Dania
SilverBack Polska
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma SilverBack poszukuje obecnie Monterów Spryskiwaczy Przeciwpożarowych dla naszego klienta w Danii. Wylot : 15.09.2019 Wymagania : - doświadczenie w montowaniu zraszaczy przeciwpożarowych, - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, - doświadczenie w pracy za granicą, - znajomość języka angielskiego na minimum komunikatywnym poziomie, - IPAF, - dyplom ukończenia szkoły policealnej w zakresie hydrauliki.

Oferujemy : - legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, - atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie, - prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) - 6 / 2, - pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia, - zakwaterowanie (pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki), - pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca, - załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, - pakiet socjalny.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku