PRACOWNIK PRODUKCJI - 12,80-13,50 Euro/h - STYCZEŃ
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Lublin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swoich Klientów z Niemiec poszukuje Pracowników na różne zlecenia na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 Osoby Lokalizacja : okolice WurzburgZatrudniamy ponad 500 Osób.

Dołącz do NAS.Zakres prac : Ręczna produkcja opakowań drewnianych, skrzyń transportowych. Montaż opakowań przy użyciu gwoździarek pneumatycznych.

Budowanie / składanie skrzynek i podstaw do transportu.Pakowanie sprzętu i małych komponentów.Oczekujemy : - chęci do pracy i zaangażowania,- dyspozycyjności, - własnego auta na wyjazd - ewentualnie auta na parę - 1 Osoba musi znać język niemiecki lub angielski w stopniu umożliwiającym komunikacjeWybranemu Kandydatowi oferujemy : -Stawkę 13,50 Euro / h - dla osoby z językiem niemieckim lub angielskim, -Stawkę 12,80 Euro / h - dla osoby bez znajomości języka-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy cały koszt pokrywa MR JOB,-Polską Umowę o Pracę umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim.

Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.-DŁUGOFALOWY KONTRAKT ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-Możliwość otrzymania zaliczki,-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-Opiekę ze strony Naszego Biura posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami, -Świadczenia Kindergeld ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim.

W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku