Kontrola Jakości - Niepołomice
Intensive Group
Niepołomice, małopolskie, Polska
4 d. temu

Intensive Group od ponad 17 lat #intensywnie rekrutujemy specjalistów i znajdujemy pracę tym, którzy jej szukają.

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko Kontroler / ka Jakości.

Weź udział w rekrutacji i dowiedz się więcej!

Numer referencyjny : 1676

Miejsce pracy : Niepołomice

Zadania na danym stanowisku pracy :

  • kontrola dostaw,
  • kontrola jakości części wykorzystywanych do produkcji samochodów oraz felg,
  • Wymagania :

  • dyspozycyjność na pełen etat,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres,
  • dokładność, zaangażowanie,
  • Co oferujemy :

  • stawkę 21 zł brutto / h
  • umowę zlecenie,
  • pracę na 3 zmiany,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość długofalowej współpracy.
  • Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV. Więcej informacji udzielę telefonicznie +48 696-003-465