Pracownik ochrony Kraków ul. Zakopiańska
Solid Security
Kraków, Małopolskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony fizycznej, zatrudni osoby chętne do pracy w charakterze Pracownika ochrony fizycznej w Krakowie ul.

Zakopiańska. Szukasz pracy? Jesteś dyspozycyjny? Zapoznaj się z ofertą i aplikuj : Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 netto / godz -

Pracę w stabilnej na rynku firmie - Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego - Elastyczny grafik godz 06.00-22.00 pon-

ndz - Umowę zlecenie z pełnymi składkami - Stabilność zatrudnienia - Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy - Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków Wymagania : -

Niekaralność - Dyspozycyjność - Chęć do pracy Zakres obowiązków : - Praca na linii kas na obiekcie handlowym (sklep), reagowanie na aktywację bramek.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą portalu. Kontakt telefoniczny w razie pytań pod numerem 723 - 991 792.

W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Ochrony W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp.

z o. o. Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana / i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Simple Work Group Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : Simple Work Group Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Simple Work Group Sp.

z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.

12.2018 r. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych .

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Simple Work Group Sp.

z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

9) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy 10) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku