Przedstawiciel Medyczny
Rb
Lodz/ Sieradz, Lodzkie Province, PL
1 d. temu

Job Advert

Want to find your own way to deliver? As Przedstawiciel Medyczny with RB, you’ll have the freedom to apply your medical expertise and create the role you’ve always wanted.

Lodz / Sieradz, Lodzkie Province

Umowa na czas określony : ok. 9 miesięcy

Główne zadania :

  • planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami w celu realizacji założonych celów promocyjnych
  • odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
  • współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
  • raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • tworzenie dziennych raportów w systemie
  • zgłaszanie wszystkich działań niepożądanych leków zgodnie z procedurą Pharmacovigilance
  • gromadzenie i przekazywanie informacji na temat rynku i działań konkurencji
  • udział w spotkaniach, t.j. sympozja, konferencje, obsługa VIP, a także spotkaniach firmowych
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • minimum roku doświadczenia w branży medycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • umiejętności interpersonalnych : nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami
  • orientacji na wyniki oraz dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej oraz lojalności
  • znajomości obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • Oferujemy :

  • ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • narzędzia pracy : samochód i telefon służbowy
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną
  • Zgłoś tę pracę