Asystent kierownika projektu UE
Kraina Odkrywcy
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Kraina Odkrywcy to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw : małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

W związku z realizacją projektów polegających na tworzeniu nowych żłobków w ramach sieci edukacyjnej Kraina Odkrywcy, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Asystent kierownika projektu Zakres obowiązków : -

wsparcie procesów administracyjnych związanych z przebiegiem projektu i prowadzeniem biura projektu, - przygotowanie dokumentacji projektowej, -

nadzór na prawidłowo funkcjonującym przepływem informacji i dokumentów, - udział w prowadzonych pracach adaptacyjnych żłobka we współpracy z Kierownikiem Projektu, -

udział w rekrutacji kadry opiekunów do żłobka, - przeprowadzenie rekrutacji dzieci do żłobka, - pomoc w realizacji i monitoringu założonych wskaźników projektu, -

przygotowywanie wniosków o płatność. Oczekiwania : - wykształcenie wyższe, - co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, -

obsługa MS Office, poczty elektronicznej, - doświadczenie w realizowaniu projektów unijnych będzie dodatkowym atutem. Oferujemy : dobrą atmosferę pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, praca w godzinach od 8 : 00 16 : 00, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

 • zatrudniamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w treści Asystent Kierownika Projektu .
 • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem przesłanych danych osobowych jest GINT Grzegorz Jasiński z siedzibą w Nowym Sączu (33-

  300) przy ul. Marii Konopnickiej 18 / 40. Podanie danych osobowych następuje na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych i ma charakter dobrowolny.

  Niemniej jednak podanie ich w niezbędnym zakresie może okazać się konieczne dla dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym.

  Informujemy, że w każdym momencie przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Nie przekazujemy Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Przesłane dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż do 2 miesięcy od dnia ich otrzymania przez Administratora.

  Przesyłając swoje zgłoszenie zgadza się Pani / Pan na przetwarzanie przez GINT Grzegorz Jasiński danych osobowych zawartych w Pani / Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku