Kontroler jakości - Warszawa - praca od zaraz
IQS Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

International Quick Service - firma z branży motoryzacyjnej działająca na rynku od 2003 roku, poszukuje osób do pracy na odcinku poprodukcyjnym, na stanowisku : Kontroler Jakości Miejsce pracy : Warszawa Co to za praca?

 • Kontroler sprawdza części do produkcji samochodów - Tylko od poniedziałku do piątku - Praca na 2 zmiany - Oddziela złe produkty od dobrych -
 • Przekazuje informacje o swojej pracy liderowi; Co trzeba umieć? - Rozmawiać nasza praca opiera się na przekazywaniu informacji -

  Utrzymać porządek w swoim miejscu pracy - Być dokładnym części samochodowe bezpieczeństwo - Pracować w zespole Co jest ważne w tej pracy?

 • Dobry wzrok okulary nie stoją na przeszkodzie, jeżeli są dobrze dobrane - Nie trzeba znać się na samochodach, ani mechanice wszystkiego uczymy i wystarczy postępować zgodnie z instrukcją Jakie są warunki pracy?
 • Umowa zlecenie + ZUS - Brak okresu próbnego, testów itp. podpisujemy umowę na min. rok - Stabilność zlecenia mamy wielu klientów -
 • Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy - Dodatki do stawki podstawowej - Wsparcie Koordynatora na miejscu w Zakładzie, który pomaga w opanowaniu zadań.

  Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij sms o treści : "Wawa" na nr 690 831 300 - oddzwonimy i opowiemy o pracy

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku