Komisjoner / magazynier / Bez języka - Całe Niemcy
Raion Recruitment
Gdansk, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca na magazynach na terenie całych Niemiec. Stawka między €10,50 - €13,00 brutto (w zależności od konkretnej oferty),Praca między innymi w : Kolonii, Dortmundzie, Hamburgu, Monachium, Lipsku, Berlinie,Praca magazynowa, między innymi : komisjonowanie odzieży / art.

spożywczych / art. do domu, załadunek i rozładunek, sortowanie przesyłek kurierskich,Oferujemy : stawkę między €10,50 - €13,00 brutto, 40 - 50 godzin tygodniowo, zwrot kosztów dojazdu z Polski, zakwaterowanie o wysokim standardzie, darmowy transport do pracy, dodatkowe premie za wyrobienie normy, dodatki zmianowe, bonusy świąteczne,Wymagania : gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres, mile widziane prawo jazdy (nie jest obowiązkowe), motywacja oraz chęć do pracy,Skontaktuj się z nami już dzisiaj i poznaj szczegóły naszych ofert.

Mamy aktualnie ponad 100 aktywnych ofert pracy na terenie całych Niemiec!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku