Magazynier
WnD Sp. z o.o.
Rąbień, łódzkie
6 d. temu
source : FACHPRACA

O nas

WnD należy do Grupy Oknoplast. Produkuje okna i drzwi, zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących trwałych produktów wysokiej jakości, które zapewnią wygodne użytkowanie na lata.

Zakład produkcyjny znajduje się w Rąbieniu, obok Łodzi. Szukasz wyzwań, jesteś otwarty i pomysłowy? Czekamy na Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów
  • kontrola i raportowanie aktualnych stanów magazynowych
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i wewnętrznych procedur
  • Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów / wskaźników produkcyjnych
  • punktualność, sumienność i rzetelność
  • To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Pewne rynkowe wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie
  • Jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki produkcyjne
  • Stały dodatek frekwencyjny
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne ubezpieczenie na życie
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości
  • Zgodny z kodeksem pracy system wypłat godzin nadliczbowych
  • Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Darmowe dojazdy Pracownicze
  • Administratorem danych jest WnD Sp. z o.o. z siedzibą w Aleksandrów Łódzki 95-070, Sucha 1 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

    Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.