Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Cee Experts
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Zadania : - Mailowy kontakt z klientami indywidualnymi w j.

niemieckim - Administracja biurowa i wsparcie działu sprzedaży - Drobne tłumaczenia z j. niemieckiego na j. polski Oczekiwania : - Dobra znajomość j.

niemieckiego oraz angielskiego (B2) - Komunikatywność - Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin) Oferujemy : - Pracę w międzynarodowym środowisku - Używanie języków obcych w codziennych kontaktach służbowych - Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie - Elastyczny czas pracy Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku