Magister Farmacji z uprawnieniami Kierowniczymi [rekrutacja prowadzona online]
Apteka Dr.Max
Lubaczów, podkarpackie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Zakres obowiązków :

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki;
  • zarządzanie zespołem aptecznym;
  • odpowiedzialność za wynik finansowy apteki;
  • zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności;
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i przestrzeganie standardów sieci Dr.Max;
  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Oczekujemy :

  • wykształcenia farmaceutycznego;
  • uprawnień kierowniczych;
  • samodzielności i skuteczności w działaniu;
  • umiejętności pracy w zespole i motywowania pracowników;
  • umiejętności wyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów;
  • dyspozycyjności oraz obowiązkowości;
  • znajomości programu KAMSOFT oraz prawa farmaceutycznego.
  • Czekają na Ciebie :

  • stabilna praca w sieci będącej liderem branży;
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • prywatna opieka lekarska LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego;
  • szkolenia zawodowe i personalne;
  • dodatki świąteczne oraz do urlopu;
  • inicjatywy wspierające ekologię.
  • Zgłoś tę pracę