Doradca ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych/Wieliczka
Bank Pekao
Wieliczka
3 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami.

Profesjonalne, zindywidualizowane doradztwo oraz sprzedaż produktów bankowości detalicznej z w tym produktów mieszkaniowych Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.

Dbanie o zapewnienie klientom obsługi najwyższej jakości. Promowanie alternatywnych kanałów dystrybucji oferowanych przez Bank.

Bieżące kontaktowanie, przygotowywanie i prezentowanie ofert klientom zainteresowanym produktami hipotecznymi. Realizacja zadań związana z obsługą podejrzeń oraz z identyfikacją wyłudzeń oraz występujących nieprawidłowości.

Chęć samokształcenia się w zakresie wiedzy produktowej, systemów bankowych, procedur oraz procesów. Monitorowanie poziomu i zakresu wykorzystania przez obsługiwanych klientów produktów oraz usług Banku.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu. Posiadasz motywację do rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy.

Jesteś otwarty na wyzwania i odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy. Masz doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych.

Cechujesz się empatią, umiejętnością słuchania oraz cierpliwością. Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu.

Znasz produkty bankowe i interesujesz się obszarem kredytów hipotecznych. Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku