Asystent pośrednika
Markson-Nieruchomości
Tychy, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

MARKSON-NIERUCHOMOŚCI to jedno z największych tyskich biur działające w tym mieście od 2007 r.,. Posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu nieruchomości, inwestycji, czy finansów.

Współpracujemy z największą ilością specjalistów z dziedziny zarówno obrotu nieruchomościami jak i przedsięwzięć finansowo-

deweloperskich oraz prawnych skutków zakupu nieruchomości. Wysoki poziom szkoleń, oraz wiedzy posiadanej przez zespół osób współpracujących tworzy całość służącą swymi kompetencjami nawet najbardziej wymagającym klientom.

Poszukujemy osób, które pragną się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje, uczyć się odpowiedzialności oraz dążyć do celu.

Mile widziani osoby z doświadczeniem. Proponujemy umowę agencyjną lub zlecenie.Chętne osoby proszone są o przesłanie swojej kandydatury na

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku