Młodszy programista SCADA
FACHPRACA
Łódź, Poland
6 d. temu

Dla naszego Klienta, koncentrującego swoją działalność na projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych oraz niezawodnych systemów automatyki i informatyki dla różnych branż przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko :

Oferujemy :

  • Premie przydzielane przez Leadera Zespołu po ukończeniu projektu
  • Elastyczne godziny pracy, początek 7-9, koniec 15-17
  • 4 dni home office w miesiącu
  • Coroczna dopłata do wczasów (udokumentowane koszty lub nieudokumentowane)
  • Bony na paczki dla dzieci i zakupy świąteczne
  • Coroczna dopłata do kolonii (dla każdego dziecka)
  • Super zespół (firma zatrudnia 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników - specjalistów z dziedziny automatyki, informatyki i elektryki, otwartych na wiedzę i stawiających sobie oraz innym ambitne zadania zawodowe -
  • nie będziesz pracować w korporacji)

  • Dwa wyjazdy integracyjne w ciągu roku (zimowy - narciarski, letni - żaglówki, off road, szkoła jazdy subaru, survival itp.)
  • Jasno określoną ścieżka kariery
  • Kartę Multisport
  • Pracę w firmie z ciekawej branży - tworzenie i wdrażanie oprogramowania łączącego technologie informatyki i automatyki przemysłowej IT / OT
  • Możliwość rozwoju oprogramowania dla największych firm w Polsce z branży paliwowej, energetycznej, dystrybucji prasy i innych
  • Zadania :

  • Tworzenie oprogramowania SCADA
  • Współpraca z zespołem analityków, projektantów, testerów
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w programowaniu w językach Visual Basic for Applications,
  • Znajomość środowiska Microsoft Visual Studio oraz języka C#
  • Znajomość środowiska Microsoft SQL Server oraz języka Transact SQL
  • Umiejętność posługiwania się programami do edycji grafiki wektorowej
  • Język angielski minimum na poziomie analizy dokumentacji technicznej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Rekrutacja :

  • I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.
  • II etap - rozmowa z Kierownikiem Działu wewnętrznie w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych