PHP Developer
Droptica Sp. z o.o.
Gdańsk, PL
2 d. temu
source : Bulldogjob

7 000 - 11 800 pln netto / miesiąc (B2B)5 000 - 7 900 pln brutto / miesiąc (UoP)UmiejętnościPHP - Bardzo dobrzeHTML - DobrzeCSS - DobrzejQuery - DobrzeSQL - DobrzeOpis projektuNad czym będziesz pracować : tworzenie nowych aplikacji internetowych opartych o PHP,modyfikacja istniejących aplikacji internetowych,tworzenie i modyfikacja modułów,tworzenie i modyfikacja szablonów,tworzenie skryptów w jQuery.

Wymagania : Masz minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych lub serwisów internetowych z wykorzystaniem PHP (jeśli masz mniej doświadczenia sprawdź czy są oferty na stanowisko Junior developer)Dobrze znasz HTML / CSS / jQuery.

Znasz SQL.Bez przeszkód porozumiewasz się po polsku i po angielsku.Możesz pracować w naszym biurze we Wrocławiu, Rzeszowie, Toruniu lub Gdańsku.

Dołączenie do Droptica to : praca z klientami z całego świata,praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy.

Dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek, wpływ na rozwój firmy,bezkompromisowa jakość pracy,elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego,komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),pomoc w relokacji i praca częściowo zdalna,karta Multisport i możliwość skorzystania z opieki medycznej (PZU),możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku