Technik Jakości
Moltton
Katowice, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż : Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą.

Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Zakres obowiązków :

  • Przeprowadzanie analizy mikrograficznej, analizy kompresji uszczelki, analizy poprawmości lutowania zgodnie z dokumentacją,
  • Przygotowywanie próbek do analiz,
  • Przygotowanie i prowadzenie raportów oraz ich dystrybucja do innych działów,
  • Przeprowadzanie pomiarów geometrycznych,
  • Wsparcie innych zdań w dziale jakości,
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej (mile widziana branża motoryzacyjna),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (mikroskop, suwmiarka, mikrometr, twardościomierz),
  • Umiejętność pracy z maszynami CMM, GOM
  • Mile widziana znajomość wymagań IATF ,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Zgłoś tę pracę