Kierowca praca stała. Nr ref. 2
UHM MAJER
Żukowo, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Preferowane doświadczenie w zakresie transportu cało pojazdowego w ruchu krajowym.

Zaangażowanie i samodyscyplina. Umiejętność pracy w zespole. Odporność na stres Umiejętność rozumienia dokumentacji (faktury, dokumenty magazynowe, itp.

Bardzo dobra organizacja pracy. Prawo jazdy kat. B Ważne badania dla celów sanitarno epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania Doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi (np.

FIAT Ducato) Po okresie próbnym gotowość do założenia działalności gospodarczej (formalności i koszty z tym związane po stronie firmy) Obowiązki : Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Konfekcjonowanie i pakowanie towaru. Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy. Punktualność i lojalność. Oferujemy : Stałą pracę.

Wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie. Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie Praca od poniedziałku do piątku (Święta i weekendy wolne) Możliwość rozwoju.

Ciekawą pracę w firmie ustabilizowanej na rynku (ponad 20 lat istnienia) Przyjazną atmosferę w pracy. Deputat pracowniczy Uznanie dla wysokich kompetencji i kreatywności Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres Wskazówki jakie informacje powinno zawierać CV przesyłane do naszego zakładu :

 • imię i nazwisko,
 • zdjęcie,
 • kontakt, najlepiej telefoniczny
 • datę urodzenia
 • miejsce zamieszkania (adres do korespondencji)
 • wykształcenie,
 • kilka słów o sobie,
 • przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku