Kierowca praca stała. Nr ref. 2
UHM MAJER
Żukowo, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Preferowane doświadczenie w zakresie transportu cało pojazdowego w ruchu krajowym.

Zaangażowanie i samodyscyplina. Umiejętność pracy w zespole. Odporność na stres Umiejętność rozumienia dokumentacji (faktury, dokumenty magazynowe, itp.

Bardzo dobra organizacja pracy. Prawo jazdy kat. B Ważne badania dla celów sanitarno epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania Doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi (np.

FIAT Ducato) Po okresie próbnym gotowość do założenia działalności gospodarczej (formalności i koszty z tym związane po stronie firmy) Obowiązki : Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Konfekcjonowanie i pakowanie towaru. Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy. Punktualność i lojalność. Oferujemy : Stałą pracę.

Wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie. Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie Praca od poniedziałku do piątku (Święta i weekendy wolne) Możliwość rozwoju.

Ciekawą pracę w firmie ustabilizowanej na rynku (ponad 20 lat istnienia) Przyjazną atmosferę w pracy. Deputat pracowniczy Uznanie dla wysokich kompetencji i kreatywności Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres Wskazówki jakie informacje powinno zawierać CV przesyłane do naszego zakładu :

 • imię i nazwisko,
 • zdjęcie,
 • kontakt, najlepiej telefoniczny
 • datę urodzenia
 • miejsce zamieszkania (adres do korespondencji)
 • wykształcenie,
 • kilka słów o sobie,
 • przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku