Analityk finansowo-leasingowy
COMARCH
Kraków, Polska
4 d. temu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Analityka finansowo-leasingowego. W naszym zespole rozwijamy systemy klasy ERP dostosowując je do zmieniających się przepisów prawa, a także do specyficznych wymagań naszych klientów m.

in. banków zajmujących się obsługą procesów leasingowych.

Do naszego zespołu, poszukujemy pracowników, których zadaniem będzie analiza wymagań i oczekiwań klientów oraz projektowanie konkretnych rozwiązań, które rozszerzą obecną funkcjonalność naszego ERPa .

Oferujemy ciekawą, twórczą pracę w kilkudziesięcioosobowym zespole projektantów, konsultantów, programistów i inżynierów.

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Wiedza z obszaru funkcjonowania zasad obsługi księgowej dla produktów leasingowych
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów biznesowych u Klientów z branży finansowej
  • Znajomość systemów klasy ERP w obszarze finansowo-księgowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka SQL
  • TWOJE ZADANIA

  • Analiza wymagań biznesowych, rozwój procesów obsługi produktów leasingowych
  • Konfiguracja Systemu ERP : pomoc przy dostosowaniu Systemu do wymagań i specyfiki klienta oferującego usługi leasingowe
  • Wsparcie merytoryczne Klientów
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Zgłoś tę pracę