Murarz - tynkarz - praca w Belgii 15.27€ - Antwerpia, Belgia
Everose s.r.o.
Szczecin, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Firma Everose s.r.o. na zlecenie polskiego Klienta, obecnie poszukuje murarza -tynkarza do pracy przy budowie domów. Praca w Belgii - Antwerpia i okolice Zakres obowiązków : - murowanie, tynkowanie jak i również prace ogólnobudowlane.

Wymagania : - co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na budowie w profesji murarz-tynkarz - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - auto - prawo jazdy - umiejętność pracy w zespole - dokładność oraz skrupulatność - własne ubranie robocze, BUTY z noskiem metalowymOferujemy : - wszelki sprzęt zapewniony, - zakwaterowanie opłacone, - mieszkanie blisko zakładu pracy, - opieka polskiego Project Managera - praca stała - pierwszy przejazd z Polski do Belgii po naszej stronie (w wypadku wyjazdu własnym autem, wypłacamy ekwiwalent 330zł na paliwo) - możliwość wykupienia DODATKOWEGO ubezpieczenia (koszt 17€ miesięcznie) - urlop płatny po 6 miesiącach - 15.27€ / h

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku